Operator maszyn (krewetki) - od 14,54 euro brutto/h -Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych belgijskich klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora Maszyn.


Zostań naszym pracownikiem!

Oferujemy polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii, atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,54 euro brutto/h, wzbogacone premią zmianową oraz liczne dodatki (13. pensję, system poleceń - 100 EUR brutto za polecenie innego Pracownika, kartę paliwową, dodatek na paliwo na zjazdy do Polski - po przepracowaniu pełnego miesiąca). Na miejscu w Belgii przebywają nasi Koordynatorzy, którzy będą gotowi do pomocy!

Oprócz tego praca u naszego Klienta wiąże się ze stałą pozycją w stale rozwijającej się firmie, różnorodność obowiązków oraz unikalną możliwością zdobycia nowych umiejetności.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn (krewetki) - od 14,54 euro brutto/h -Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (krewetki) - od 14,54 euro brutto/h -Belgia w miejscowości: Oostende jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn (krewetki) - od 14,54 euro brutto/h -Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (krewetki) - od 14,54 euro brutto/h -Belgia, praca w Oostende dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.