Operator maszyn w firmie produkcyjnej, stabilne zatrudnienie!

LeasingTeam Group Białystok Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn w firmie produkcyjnej

Zadania:

 • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów i zgrzewarek do opakowań;
 • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii;
 • usuwanie podstawowych usterek;

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
 • zaangażowanie i motywacja do pracy;
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)

Oferujemy:

 • umowa o pracę;
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie uznaniowe;
 • praca w systemie zmianowym;
 • szkolenia wdrożeniowe;
 • miejsce pracy: Zambrów;

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn w firmie produkcyjnej, stabilne zatrudnienie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w firmie produkcyjnej, stabilne zatrudnienie! w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn w firmie produkcyjnej, stabilne zatrudnienie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn w firmie produkcyjnej, stabilne zatrudnienie!, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji

Białystok, podlaskie


Programista C++/PHP/JavaScript

Białystok, podlaskie


Senior Java/Groovy Developer

Białystok, podlaskie


QA Lead Consultant

Białystok, podlaskie