Operator Wózka Widłowego 18zł netto SmartSolution

  • Błonie, mazowieckie
    Żabia Wola, mazowieckie
  • 13-06-2020 , do końca 14 dni

Firma Smart Solution obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego 18zł/netto

Miejsce pracy: Błonie /Polska

Pilnie zatrudnimy Operatora Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT, obsługa wózka bocznego wysokiego składowania.

Wysokie wynagrodzenie, możliwość zakwaterowania,praca na stałe. Tel 696 882 143

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Wózka Widłowego 18zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego 18zł netto w miejscowości: Żabia Wola jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SmartSolution lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Wózka Widłowego 18zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego 18zł netto, praca w Żabia Wola dopasowana do Twoich wymagań.SmartSolution praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


SmartSolution


Praca Operator Wózka Widłowego 18zł netto, Błonie Żabia Wola

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daniel Pietruszka

e-mail daniel@worldsolution.pl

phone 696882143

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Materiałowy Planista Produkcji

Szczecin, zachodniopomorskie


Regural Ruby Developer

Kraków, małopolskie