Developer Testów

NBC Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

O NAS

NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY

Do projektu z zakresu tworzeniu aplikacji dotyczących obszaru procesów kredytowych poszukujemy w Warszawie specjalistów na stanowisko: Developer Testów

Zadania:

 • Rolą developera testów / automatyzacji testów technicznych jest: projektowanie, tworzenie, przeprowadzanie i utrzymanie testów automatycznych oprogramowania
 • Projektowanie i tworzenie narzędzi/procesów wspierających automatyzację testów
 • Wsparcie w instalację i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów
 • Projektowanie, tworzenie, przeprowadzanie i utrzymanie testów automatycznych oprogramowania
 • Zarządzanie, tworzenie i utrzymanie skryptów w formie automatyzacji
 • Analiza biznesowa z klientem oraz wybór scenariuszy do testów regresji
 • Weryfikacja jakości skryptów automatycznych (Review) i dokumentacji testowej dostarczonej przez inne osoby z zespołu
 • Trzymanie repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych
 • Monitoring i optymalizację procesu automatyzacji testów
 • Tworzenie i zarządzanie środowiskami do testów automatycznych
 • Przygotowywanie danych testowych, Tworzenie zaślepek, mock'ów
 • Współpraca z developerami, innymi osobami zajmującymi się automatyzacją testów oraz klientem biznesowym

Wymagania:

 • Min. 2 letnie doświadczenia w obszarze testowania i automatyzacji testów
 • Doświadczenie w automatyzacji testów w języku C#
 • Podstawowa znajomość: .NET, C#, HTML, JavaScript, TypeScript, Angular2/4
 • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
 • Znajomość wybranych narzędzi (Selenium, Protraktor, Jenkins, TeamCity, SoapUI, Środowiska IDE, JMetter, GIT, Bitbucket, inne)
 • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika
 • Znajomość metodyk projektowania systemów
 • Znajomość procesów związanych z testami manualnymi oprogramowania
 • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole oraz z właścicielem biznesowym

CO OFERUJEMY?

Wynagrodzenie:

Stawka: 700- 800 zł netto/dzień/FV w zależności od doświadczenia

Dogodna lokalizacja
Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy

Jedna rozmowa, wiele możliwości
Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie
Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu
Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój
Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Benefity
Karta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Developer Testów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Developer Testów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Developer Testów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer Testów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.