Pracownik sortowni - 2600 zł + wysokie premie / jedna zmiana (nocna)/ Stryków Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Stryków, łódzkie
  • 11-06-2020 , do końca 23 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika sortowni.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • wynagrodzenie podstawowe 2600 zł brutto oraz nawet 1000zł premii
  • pracujemy od niedzieli do czwartku na jedną zmianę nocną
  • możesz zapoznać się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwe jest nawiązanie współpracy bezpośrednio u naszego Klienta
  • zapewnimy Ci wsparcie Koorydnatora i wynagrodzenie zawsze na czas
  • zdobędziesz z nami cenne doświadczenie zawodowe 

 

Co będzie Twoim zadaniem?

Załadunek i rozładunek aut oraz segregowanie i skanowanie przesyłek.

 

Czego oczekujemy?

Liczą się dla nas gotowości do pracy w godzinach 19:30-03:30 oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

 

Dodatkowe Informacje

Co zrobić, aby do nas dołączyć?

WYŚLIJ CV! Zapraszamy również do kontaktu pod nr tel. 506 561 604. 

 


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik sortowni - 2600 zł + wysokie premie / jedna zmiana (nocna)/ Stryków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik sortowni - 2600 zł + wysokie premie / jedna zmiana (nocna)/ Stryków w miejscowości: Stryków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik sortowni - 2600 zł + wysokie premie / jedna zmiana (nocna)/ Stryków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik sortowni - 2600 zł + wysokie premie / jedna zmiana (nocna)/ Stryków, praca w Stryków dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506 561 604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie