Pracownik restauracji McDonald's

McDonalds Polska Pszczyna

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwość rozwoju umiejętności i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? chcesz pogodzić elastyczność grafiku ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami pracy? Witamy w McDonald's.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik restauracji

Stawka na strat to 15,50 zł brutto/godzinę w okresie próbnym trwającym jeden pełny miesiąc. U nas stawka zienia się wraz z poziomem wyszkolenia i zaangażowania. Przykładamy najwyższą wagę do rzetelnego traktowania pracowników. Zatrudniamy wyłącznie w oparciu o umowę o pracy, w pełnym i niepełnym czasie pracy.

Zadania:

  • praca przy przygotowaniu posiłków
  • obsługo Gości na serwisie,
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przygotowywanie napoi i deserów
  • lekkie prace porządkowe

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • wymiar czasu pracy dostosowany do potrzeb i możliwości pracowników

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji McDonald's

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji McDonald's w miejscowości: Pszczyna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji McDonald's Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji McDonald's, praca w Pszczyna dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.