Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD

LeasingTeam Group Rawa Mazowiecka Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD

Zadania:

  • pakowanie płyt dvd do pudełek, ( bardzo lekka praca)
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • nie wymagamy żadnego doświadczenia.

Oferujemy:

  • stawka 17 zł brutto/h,
  • bezpłatny dowóz,
  • praca w przyjaznym środowisku.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia -- nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD w miejscowości: Rawa Mazowiecka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pakowania płyt w Fabryce DVD, praca w Rawa Mazowiecka dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.