Kierowca wózka widłowego wys. składowania - nawet 13,62 euro/h + bezpłatny kwaterunek Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Gent , Belgia
 • 05-06-2020 , do końca 29 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

 • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy na zasadach oddelegowania do Belgii
 • wynagrodzenie w wysokości 13,62 euro brutto (kwota wraz z dodatkiem zmianowym)
 • czeki żywieniowe do wykorzystania na terenie sklepów spożywczych w Belgii: 6,50 euro za przepracowany dzień (minimum 6h)
 • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych 100% w tygodniu, 150% w soboty, a 200% w niedzielę i święta
 • kartę paliwową,  pokrycie kosztów zakwaterowania jeżeli wyjedziesz własnym samochodem (do 350 - 400 euro mies. przy zakwaterowaniu Agencji)
 • dodatek w kwocie 100 euro brutto/miesiąc za podwożenie innego pracownika
 • premię roczną
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
 • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

 

 

Twoje główne obowiązki:

 • kierowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania (powyżej 10 m)
 • prace magazynowe wskazane przełożonego
 • przestrzeganie zasad bhp i bezpieczeństwa na terenie zakładu

 

Nasze jedyne oczekiwania to:

 • doświadczenie na wózku widłowym (Reach truck)
 • referencje od poprzednich pracodawców - mile widziane 
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 • możliwość wyjazdu samochodem do Belgii

 


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierowca wózka widłowego wys. składowania - nawet 13,62 euro/h + bezpłatny kwaterunek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca wózka widłowego wys. składowania - nawet 13,62 euro/h + bezpłatny kwaterunek w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca wózka widłowego wys. składowania - nawet 13,62 euro/h + bezpłatny kwaterunek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca wózka widłowego wys. składowania - nawet 13,62 euro/h + bezpłatny kwaterunek, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie