Kucharz

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Bony Świąteczne

Rozwój Kariery

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Główne zadania:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni
  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji
  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Gdzie szukać pracy jako Kucharz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.