Java Developer - Junior, Middle, Senior

NBC Sp. z o.o. Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 450 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Java Developer - Junior, Middle, Senior

Kogo szukamy?
Aktualnie poszukujemy developerów Java do kilku projektów z branży finansowej. Projekty są zróżnicowane technologicznie, można je dopasować pod względem oczekiwań specjalisty.
Szukamy osób z doświadczeniem na poziomie middle lub senior. Mile widziane także osoby, które chciałyby się rozwijać w kierunku full stack. Nowe projekty, rozwojowe, z najnowszymi technologiami. W różnych obszarach, dotyczące architektury, wewnętrznego produktu, budowania chatbotów, kolejkowania.

Szukamy osób z przynajmniej rocznym doświadczeniem komercyjnym.

Niektóre z technologii używane w projektach:
Java 8, Spring lub JEE, REST, Kafka, SQL, Oracle, JBoss, Maven, Jenkins. Istnieje elastyczność w doborze narzędzi, technologii.

Co oferujemy?
Multisport, prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy, dostęp do platform e-learningowych.
Ponadto organizujemy lekcje języka angielskiego, cykliczne spotkania integracyjne, oferujemy możliwość relokacji projektowej.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Java Developer - Junior, Middle, Senior

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java Developer - Junior, Middle, Senior w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java Developer - Junior, Middle, Senior Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer - Junior, Middle, Senior, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.