Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - właściciela jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. obsługi klienta.

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • telefoniczne doradztwo oraz promowanie rozwiązań w zakresie usług factoringowych,
  • sprzedaż produktów factoringowych dla obecnych klientów,
  • budowanie oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy,
  • współpraca z zespołem produktowym w zakresie przygotowania nowych rozwiązań sprzedażowych,
  • obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub sprzedaży bezpośredniej,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie,
  • potrafisz efektywnie negocjować, dbać o satysfakcję klienta,
  • cechuje Cię sumienność, rzetelność oraz komunikatywność,
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office,
  • mile widziana wiedza z zakresu usług factoringowych.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ambitne wyzwania, duże możliwości rozwoju osobistego,
  • wynagrodzenie: podstawa + 100% podstawy przy zrealizowaniu planu sprzedażowego,
  • godziny pracy 08:00 - 16:00.

Gdzie szukać pracy jako Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. obsługi klienta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy specjalista ds. obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. obsługi klienta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.