Operator maszyn produkcyjnych

LeasingTeam Group Wysokie Mazowieckie Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Zadania:

 • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów i zgrzewarek do opakowań;
 • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii;
 • usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

 • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne;
 • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
 • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4 brygadowym.

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej;
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
 • premie uznaniowe;
 • praca w systemie zmianowym;
 • pakiet szkoleń wdrażających;

Firma znajduje się w okolicach Zambrowa.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych w miejscowości: Wysokie Mazowieckie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych, praca w Wysokie Mazowieckie dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Lider w Dziale Warzywa/Owoce

Białystok, podlaskie


Senior C#/ .NET Developer

Białystok, podlaskie


Kasjer/sprzedawca

Białystok, podlaskie