Praca w dziale Back Office

LeasingTeam Group Ruda Śląska Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praca w dziale Back Office

Zadania:

 • Praca z dokumentacją klientów strategicznych - skanowanie, archiwizacja
 • Obsługa danych stałych klientów w systemach bankowych
 • Obsługa wniosków/dokumentacji klientów strategicznych w systemach bankowych

Wymagania:

 • Znajomość rynku bankowego (nie jest konieczne jednak mile widziane doświadczenie zawodowe / aktywności w tym obszarze)
 • Zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność
 • Otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności
 • Zdolności adaptacyjne i elastyczność
 • Odporność na stres
 • Umiejętność analitycznego myślenia
 • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

 • Narzędzia niezbędne do pracy,
 • Wsparcie przełożonych oraz zespołu.
 • Praca w przyjaznej atmosferze,
 • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju.

Miejsce pracy - Katowice

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w dziale Back Office

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w dziale Back Office w miejscowości: Ruda Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w dziale Back Office Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w dziale Back Office, praca w Ruda Śląska dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


LeasingTeam Group


Praca Praca w dziale Back Office, Ruda Śląska

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Magister Farmacji

Ruda Śląska, śląskie


Magister Farmacji

Ruda Śląska, śląskie


Pracownik produkcji - Walcownik

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Suwnicowy

Sosnowiec, śląskie


Magister Farmacji

Katowice, śląskie