Magister Farmacji - Wyszków

Praca.farmacja.pl Wyszków Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Nie jesteśmy korporacją. Nie jesteśmy siecią. Nie patrzymy wyłącznie na cyferki. Nie rośniemy "dynamicznie" i nie mamy "ugruntowanej pozycji na rynku".

Natomiast.. jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku aptecznym z sukcesami od 30 lat. Rośniemy stabilnie. Najwyżej stawiamy sobie dobro pacjenta i naszego zespołu. Za okazane zaufanie odpłacamy tym samym. Robimy recepturę. Mamy także trudno dostępny i mniej popularny asortyment.

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko FARMACEUTY :)

Szczegóły oferty:


  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe premie
  • szkolenia
  • miłą atomsferę pracy
  • pracę z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami
  • możliwość rozwoju

Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez VERA sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magister Farmacji - Wyszków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magister Farmacji - Wyszków w miejscowości: Wyszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Praca.farmacja.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magister Farmacji - Wyszków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magister Farmacji - Wyszków, praca w Wyszków dopasowana do Twoich wymagań.Praca.farmacja.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Praca.farmacja.pl


Praca Magister Farmacji - Wyszków, Wyszków

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Webcon Ekspert (m/f)

Tajęcina, mazowieckie


Operator maszyn

Sokołów Podlaski, mazowieckie


Specjalista ds. rozwoju i eksportu

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie