Senior Java EE Developer

Power Media Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Do wciąż rozbudowywanego oddziału w Polsce (Warszawa) poszukujemy aktualnie

Java EE Developera

Aktualne projekty dotyczą utrzymania i rozwoju wewnętrznego oprogramowania w zakresie:

  • Współpracujących ze sobą aplikacji wspierających biznes przy najmie okrętów oraz obsłudze logistyki frachtu morskiego
  • Procesów i automatów zarządzających ogólnofirmową bazą cen i parametrów rynkowych
  • Systemów do przechwytywania i gromadzenia danych o pracy i wydajności linii produkcyjnych i placówek
  • Zależnie od potrzeb istnieje również możliwość współpracy z innymi zespołami przy pracy nad aplikacjami finansowymi/integracyjnymi/workflow

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • Analiza problemów i propozycje rozwiązań dla danych scenariuszy biznesowych
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami, architektami
  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji internetowych Java na poziomie przedsiębiorstwa
  • Dostarczanie wysokiej jakości testowalnego, modułowego i rozszerzalnego kodu Java
  • Zapewnienie wsparcia dla istniejących już aplikacji

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz min. 3 lata doświadczenia w rozwoju Java EE oraz znasz EJB
  • Znasz JavaBeans, Spring, RESTful oraz SOAP
  • Masz doświadczenie w pracy z serwerem aplikacyjnym Websphere
  • Masz doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle/ SQL
  • Znasz JPA, Hibernate, ORM, Maven
  • Doświadczenie z Java Message Services API
  • Zorientowanie na programowanie obiektowe
  • Angielski min. poziom B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z JavaScript/ Angular, HTML 5 oraz CSS 3
  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie z technologiami XML łącznie z XSLT, Xquery i Xpath
  • Znajomość dynamicznych i statycznych wzorców projektowych
  • Znajomość rozproszonego zarządzania transakcjami

W zamian otrzymasz:

  • Dowolną formę zatrudnienia UOP/B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Roczny bonus

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Java EE Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java EE Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Power Media lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java EE Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java EE Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Power Media praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.