Sprzątaczka z orzeczeniem Duchnice Probet

PROBET Sp. z o.o. Duchnice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i poszerzeniem działań w strefie sprzedaży usług poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:


Sprzątaczka
Praca Duchnice, woj. mazowieckie

Do obowiązków sprzątaczki będzie należało:

  • sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych

Praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz


Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • na cały etat
  • dofinansowanie do kosztów dojazdu i leczenia


Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.
Małgorzata tel. 32 413 15 50 po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki wybrać 2

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO)Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzątaczka z orzeczeniem Duchnice Probet

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątaczka z orzeczeniem Duchnice Probet w miejscowości: Duchnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PROBET Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątaczka z orzeczeniem Duchnice Probet Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątaczka z orzeczeniem Duchnice Probet, praca w Duchnice dopasowana do Twoich wymagań.PROBET Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.