Project Manager (PV)

HAYS Manufacturing Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Project Manager (PV)
Warszawa
NR REF.: 1137665

Naszym klientem jest renomowana firma, której głównym zajęciem jest projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji grzewczo- chłodzących opartych na pompach ciepła, kolektorach słonecznych i fotowoltaicznych. Klient oferuje również wysokiej klasy systemy instalacji grzewczo- chłodzących. W związku z rozwojem organizacji szukam osoby na stanowisko Project Managera.

Główne obowiązki Project Managera to bieżąca kontrola, monitorowanie i raportowanie wykonania założeń projektowych (w tym terminowości, jakości i zgodności z budżetem) oraz współpraca z Inwestorem. Wiąże się z tym kompleksowa koordynacja i nadzór nad realizacją projektu. Główny etap poprzedza szereg innych obowiązków, jak udział w przygotowaniach ofertowych, tworzenie zespołów wykonawczych, czy udział w przygotowaniu budżetu i harmonogramu robót. Do zadań w trakcie realizacji projektów należy współpraca z projektantem i podwykonawcami, kontrola harmonogramu oraz nadzór nad personelem technicznym realizującym budowę, nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż. Dodatkowo kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac, rozliczenie końcowe kontraktu. Istnotnym elementem pracy będzie też reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych z Samorządami, odpowiednimi władzami i zewnętrznymi służbami budowlanymi.

Odpowiedni kandydat będzie posiadał uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych lub elektrycznych. Doświadczenie przy budowie: instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych, instalacji sanitarnych, modernizacji kotłowni, węzłów cieplnych. Koniecznie również znajomość programu Norma. Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, procesów administracyjnych i zasad zarządzania projektem będzie również potrzebna. Dodatkowo dobra znajomość rynku dostawców, producentów branży sanitarnej będzie zdecydowanym atutem. Oprócz tego prawo jazdy, kat. B, samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, kreatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność optymalizacji kosztów prowadzonego projektu.

Idealny kandydat będzie cechował się odpowiedzialnością oraz determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów. Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy), atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość realizacji ciekawych projektów oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Project Manager (PV)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Project Manager (PV) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Project Manager (PV) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager (PV), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.