Recepcjonista / Recepcjonistka

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Rozwój Kariery

Recepcjonista / Recepcjonistka
Warszawa
NR REF.: 1137674

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe prowadzenie recepcji firmy oraz administracyjne wsparcie biura. Do obowiązków należeć będzie: obsługa centrali telefonicznej, obsługa gości, zarządzanie korespondencją oraz bieżące wsparcie pracowników w kwestiach administracyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie także odpowiadać za kontakt z dostawcami , jak również wprowadzanie zamówień do systemu i współpracę z księgowością pod kątem ewidencjonowania faktur.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości j. angielskiegooraz pierwszych doświadczeń zawodowych (staże, praktyki). Poszukujemy dobrze zorganizowanej, komunikatywnej osoby o pogodnym usposobieniu i profesjonalnym podejściu do klienta.

Oferujemy możliwość rozwoju w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przyjazną atmosferę pracy oraz benefity pozapłacowe. Oferta dotyczy pracy na okres 6-12 miesięcyz możliwością stałej współpracy.

Przewidywane wynagrodzenie: 3500-4000 zł brutto.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonista / Recepcjonistka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonista / Recepcjonistka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonista / Recepcjonistka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.