Managing Associate / Junior Partner

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

Managing Associate / Junior Partner
Warszawa
NR REF.: 1137633

Nazwa stanowiska: Managing Associate / Junior Partner

Lokalizacja: Warszawa (I inne miasta -- możliwa praca zdalna)

Forma zatrudnienia: B2B

Twoja następna firma

Warszawska kancelaria prawna z siedzibą w prestiżowej części stołecznego Śródmieścia. Podstawą działania firmy jest dział prawny, ale kancelaria zajmuje się także podatkami i księgowością.

Twoje następne stanowisko

Na stanowisku Lidera będziesz odpowiedzialny za rozwój biznesu kancelarii poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z podmiotami, które już korzystają z usług kancelarii. Do twoich zadań należeć będzie także nadzór nad młodszymi prawnikami i koordynacja ich działań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Na tym stanowisku nie liczy się konkretna specjalizacja --- sukces mogą osiągnąć prawnicy zajmujący się jedną z wielu dziedzin prawa. Najważniejszymi kompetencjami są: otwarte, przebojowe usposobienie, energiczna osobowość, wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zaawansowane kompetencje interpersonalne (tzw. umiejętności miękkie). Im większe jest twoje dotychczasowe portfolio --- tym większa szansa na sukces na stanowisku Lidera.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość angielskiego. Każdy inny język obcy na poziomie przynajmniej dobrym będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie składające się z sumy podstawowej oraz wysokich bonusów przyznawanych za osiąganie wyników sprzedażowych. W przypadku najlepszych prawników wysokość premii może wielokrotnie przekroczyć wynagrodzenie podstawowe.

Kancelaria oferuje możliwość pełnej pracy zdalnej, nawet po ustaniu sytuacji kryzysowej związanej z pandemią. W związku z powyższym nie ma obowiązku relokacji do Warszawy. W przypadku udanej współpracy kancelaria przewiduje możliwość utworzenia regionalnego biura, które stanie się miejscem pracy Lidera.

Dobre wyniki w kilku pierwszych miesiącach pracy stwarzają możliwość awansu na stanowisko Partnera.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Managing Associate / Junior Partner

Jaka oferta pracy na stanowisku: Managing Associate / Junior Partner w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Managing Associate / Junior Partner Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Managing Associate / Junior Partner, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.