Starsza/y Księgowa/y

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Rozwój Kariery

Starsza/y Księgowa/y
Warszawa
NR REF.: 1137635

Twoja następna firma
Jeżeli nie chcesz pracować w sztywnej korpo i cenisz sobie pozytywną atmosferę pracy, wzajemne relacje i otwartą kulturę organizacyjną - to idealne miejsce dla Ciebie! Firma z branży inwestycyjno-deweloperskiej poszukuje osoby na stanowisko Senior Accountant.

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków będzie należeć odpowiedzialność za kilka spółek, udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych (UoR), sporządzanie deklaracji podatkowych VAT-7, CIT, podatek odroczony, rozliczanie inwestycji, księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym, bieżąca weryfikacja zapisów na kontach, przygotowywanie raportów, współpraca i przygotowywanie raportów do instytucji finansowych, kwartalne sprawozdania do banków, wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca lub roku, prowadzenie rejestru kredytów, rozliczenia międzyokresowe, współpraca z Głównym księgowym, Dyrektorem finansowym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży nieruchomości/budowlanej/inwestycyjnej/deweloperskiej, doświadczenia w rozliczeniach inwestycji, sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT), znajomość Symfonii będzie atutem, bardzo dobrej znajomości Excela, wykształcenia wyższego, pozytywnego nastawienia do pracy, energii i uśmiechu :)

Co zyskujesz?
Świetne miejsce pracy, w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 20 lat. Niekorporacyjne środowisko pracy, nastawione przede wszystkim na ludzi, pozytywną atmosferę pracy i relacje. Proponowana jest umowa o pracę, premie, możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i karty multisport na preferencyjnych warunkach.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Starsza/y Księgowa/y

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starsza/y Księgowa/y w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starsza/y Księgowa/y Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starsza/y Księgowa/y, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.