Zastępca Kierownika Działu IT

HAYS IT & Telecom Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Warszawa
NR REF.: 1136890

Twoja nowa firma:
Dystrybutor artykułów FMCG (chemia gospodarcza, kosmetyki), posiadający sieć kilkudziesięciu drogerii oraz zatrudniający kilkuset pracowników. Firma posiadamagazyn centralny w Warszawie oraz kilka terminali przeładunkowych.

Twoja nowa rola:
Zastępca Kierownika IT będzie odpowiadał za bieżące sprawy działu, będzie ściśle współpracował z Kierownikiem działu w zakresie zarządzania zespołem.

Zakres obowiązków:

  • wdrożenie nowego systemu ERP i zarządzanie powdrożeniowe (prowadzenie projektu, udział w wyborze, dopasowanie programu, kontakt z dostawcą programu oraz budowa i utrzymanie dobrych relacji, bieżący nadzór nad przygotowaniem i realizacją projektu wdrożeniowego, organizacja i nadzór nad prawidłowym przepływem informacji dot. projektu, stworzenie i odpowiedzialność za harmonogram wdrożeniowy oraz raportowanie postępów w realizacji, przydział zadań)
  • opracowywanie planów rozwoju działu (budowa/rozbudowa działu, podział obowiązków we współpracy z Kierownikiem Działu);
  • prowadzenie projektów IT;
  • kreowanie nowych rozwiązań;
  • zarządzanie komunikacją między zespołami biznesowymi, a IT;
  • analiza pracy działu;
  • zarządzanie podległym zespołem (rozliczanie zadań, plan pracy działu, ocena pracownicza, urlopy, premie przy akceptacji Kierownika Działu, raportowanie do Kierownika i Prezesa, budowanie atmosfery angażującej zespół).
  • odpowiedzialność za dokumentację: faktury oraz dokumentację pracowniczą.

Klucz do sukcesu:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami/projektami/zespołami IT;
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym bardzo mile widziane.

Co otrzymasz w zamian:

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość realnego wpływu na kształt podległego obszaru w organizacji (płaska struktura)
  • Pakiet medyczny;

Dalsze kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą rolą, kliknij „Apply now", aby przekazać swoje CV lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Jeśli ta praca nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale szukasz nowych wyzwań, skontaktuj się z nami w celu uzyskania poufnej dyskusji na temat swojej kariery.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zastępca Kierownika Działu IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zastępca Kierownika Działu IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zastępca Kierownika Działu IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zastępca Kierownika Działu IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.