Administrator Linux -- Kraków

SILVERHAND Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Obowiązki można podzielić na dwie główne kategorie:

  • wdrożenia, czyli tworzenie środowisk od podstaw, konfiguracja nowych usług i implementacja rozwiązań związanych z wysoką dostępnością. Osoba na tym stanowisku będzie miała duży wpływ na dobór technologii oraz ogólną architekturę systemów:
    • instalacja nowych systemów
    • wdrażanie rozwiązań HA (klastry, replikacje, load balancing)
    • optymalizacja wydajności (tuning baz danych, wdrażanie cache)
    • skalowanie usług
    • automatyzacja (pisanie skryptów, scenariuszy ansible)
  • rozwiązywanie problemów, czyli reagowanie na awarie oraz wsparcie dla programistów:
    • namierzanie źródła niedostępności serwisów
    • analiza obciążenia systemu i aplikacji
    • optymalizacja konfiguracji usług (www,db,cache)
    • diagnostyka procesów CI
    • odtwarzanie plików lub całych środowisk z kopii zapasowych

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bash/python/perl na poziomie potrzebnym do automatyzacji zadań (pisania skryptów)
  • doświadczenie z Ansible/Salt/Chef/Puppet (wystraczy jedno z wymienionych)
  • znajomość rozwiązań typu cloud (najlepiej AWS)
  • gotowości do podjęcia dyżurów pod telefonem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5000 -- 7000 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę, możliwe inne formy zatrudnienia)
  • jawną ścieżkę rozwoju wraz z wymaganiami i zarobkami (np. widełki dla Seniora to 8500,00 -- 13 500,00 zł brutto przy umowie o pracę)
  • wydajny sprzęt do pracy
  • pracę w młodym zespole i świetną atmosferę
  • wewnętrzne szkolenia
  • zdobycie doświadczenia pracując z różnymi technologiami
  • bardzo dobrze zorganizowaną pracę

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Administrator Linux -- Kraków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator Linux -- Kraków w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SILVERHAND lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator Linux -- Kraków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Linux -- Kraków, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.SILVERHAND praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.