Główny Księgowy

Grafton Recruitment Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

3-7-57312 Wynagrodzenie: 9000 - 13000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami rachunkowymi Grupy oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi;
  • Comiesięczne raportowanie do Grupy;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego (CIT, VAT, podatek od nieruchomości i inne);
  • Przygotowywanie dodatkowych raportów na potrzeby Grupy oraz Zarządu;
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS;
  • Przygotowywanie budżetu na kolejny rok gospodarczy;
  • Aktywna współpraca z bankami, audytorem, doradcą podatkowym i innymi partnerami zewnętrznymi;
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego w ramach grupy spółek kapitałowych -- min. 5 lat -- warunek konieczny;
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania inwestycji kapitałowych w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych;
  • Wykształcenie wyższe: Finanse i rachunkowość;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana: znajomość systemu SAP;
  • Certyfikat biegłego rewidenta -- mile widziany;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość.

Korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa i lunchowa.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Główny Księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główny Księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główny Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny Księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.