Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318)

Opis stanowiska
  • Konstruowanie urządzeń z zakresu robotyki i mechaniki precyzyjnej, tj. serwonapędów, mechanizmów pozycjonujących, chwytaków i manipulatorów
  • Wykonywanie obliczeń niezbędnych w procesie projektowania
  • Testy prototypów, konstrukcji i urządzeń lotnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej
Wymagania
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera konstruktora w firmie z branży: automatyka i robotyka lub mechatronika. Preferowane doświadczenie w projektach realizowanych dla Europejskiej Agencji Kosmicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechatronika, automatyka i robotyka)
  • Umiejętność: projektowania układów napędowych z silnikami DC/BLDC; doboru sensorów i aktuatorów; przeprowadzania obliczeń konstrukcyjnych mechanizmów przeniesienia napędu (przekładnie ślimakowe, planetarne, mechanizmy śrubowo toczne itp.)
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem systemów CAD, preferowane oprogramowanie Autodesk Inventor (możliwe doszkolenie)
  • Umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych metodą MES (FEA) będzie mile widziana
  • preferowane oprogramowanie: Nastran
  • Umiejętność doboru materiałów konstrukcyjnych i przygotowywanie list materiałowych
  • Znajomość standardu ECSS będzie mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim)
Oferujemy
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora kosmicznego
  • Możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach
  • Możliwość udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in.: dofinansowanie szkoleń technicznych)
  • Pakiet ubezpieczeń
  • Siłownia

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Konstruktor - branża kosmiczna (nr ref.: 10318), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.