Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Oostende, Belgia
 • 24-04-2020 , do końca 22 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem pracy za granicą?

Zgłoś się do nas a w zamian zapewnimy konkurencyjne warunki!

Zostając naszym pracownikiem możesz liczyć na:

 • wynagrodzenie: 14,53 euro brutto/h + premia zmianowa w soboty
 • bony żywieniowe: 4 euro za przepracowany dzień
 • polską umowę na warunkach belgijskich
 • pracę  w systemie jednozmianowym
 • pomoc w organizacji zakwaterowania
 • inne dodatki – karta paliwowa, trzynasta pensja, opieka medyczna

A także stalą opiekę polskojęzycznych koordynatorek na terenie Belgii!

 

Zaciekawiony?

Chcielibyśmy jedynie, abyś wykazywał/a się zaangażowaniem, motywacją oraz w sposób komunikatywny używał/a języka angielskiego!

Doświadczenie w pracach produkcyjnych stanowi dodatkowy atut!

 

Zakres obowiązków:

...przetwarzanie skrzynek ważących do 20 kg, tj:

 • rozrywanie kartonów,
 • usuwanie folii z krewetek,
 • regularne mieszanie krewetek 
 • przenoszenie kartonów.

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia w miejscowości: Oostende jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia, praca w Oostende dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Przetwarzanie owoców morza - nawet 15,09 euro brutto/h- Belgia, Oostende

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie