Sprzątanie -- (Zakład Pracy Chronionej)

Seris Konsalnet Holding S.A. Modlniczka Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Poszukujemy osób do pracy w sprzątaniu w Modlniczce.
Sprzątanie pomieszczeń biurowych:

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności które, otrzymają dodatkowe benefity:

  • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
  • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
  • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
  • odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy

Oferujemy:

  • zmianowy system pracy
  • dofinansowanie do karty multisport
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia PZU na życie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem 785564923Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzątanie -- (Zakład Pracy Chronionej)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątanie -- (Zakład Pracy Chronionej) w miejscowości: Modlniczka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątanie -- (Zakład Pracy Chronionej) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątanie -- (Zakład Pracy Chronionej), praca w Modlniczka dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.