Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zabrze

Seris Konsalnet Holding S.A. Zabrze Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

W Zabrzu na obiekt przemysłowy poszukujemy pracowników ochrony posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zadania:

  • Ochrona osób mienia na różnych obiektach na terenie Śląska.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do karty multisport
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie PZU
  • prywatną opiekę medyczną PZU
  • pełne umundurowanie

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, które otrzymają dodatkowe benefity:
* refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
* refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
* zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
* odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach pod numerem tel 609 802 655, bądź wysłanie aplikacji.

.

.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zabrze

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zabrze w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zabrze Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zabrze, praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.