Analityk ds. Cen - rekrutacja online

HRK S.A. Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy z branży TSL poszukujemy Analityka ds. Cen. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszar polityki cenowej, przygotowywanie raportów oraz analiz.

Analityk ds. CenMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja wdrożonej polityki cenowej;
  • Przygotowywanie rekomendacji cenowych;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Sporządzanie raportów i analiz na podstawie baz danych;
  • Współpraca z wewnętrznymi Partnerami Biznesowymi w zakresie wprowadzania nowych produktów i usług;
  • Raportowanie do Kierownika Działu.

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz;
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne;
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości.

Gdzie szukać pracy jako Analityk ds. Cen - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk ds. Cen - rekrutacja online w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk ds. Cen - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk ds. Cen - rekrutacja online, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.