Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji.


Pracuj z nami!

Zaoferujemy Ci umowę o pracę i wynagrodzenie w wysokości 16,50 zł/h brutto, a do tego dopłata w wysokości 0,50 zł za każdą godzinę i 340 zł premii!

Dodatkowo do pracy będzie przywoził Cię nasz autobus - przywozimy pracowników z centrum Szczecina, Stargadu i Pyrzyc. 

Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie komponentów do montażu, obsługa narzędzi oraz transport towaru w wyznaczone miejsca.

Praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku. 

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

 

Transport ze Szczecina:

Plac Rodła -> Brama Portowa -> Wyszyńskiego -> Rondo Ułanów Podolskich -> Rondo Reagana -> Łubinowa -> Bagienna -> Plac Słowiański - > Jugosłowiańska -> Dąbie Osiedle


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca na Produkcji dla kobiet i mężczyzn - bezpłatny transport!, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie