Praca przy Produkcji Szaszłyków w Belgii - od 2150 euro/mies. (+ Zakwaterowanie) Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Maasmechelen, Belgia
 • 23-04-2020 , do końca 158 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych belgijskich Klientów, poszukujemy Pracowników Produkcyjnych.

Kogo poszukujemy?

Kandydacie, nie musisz posiadać doświadczenia!

Wystarczy, że:

 • możesz wyjechać swoim samochodem
 • znasz podstawy języka angielskiego
 • poszukujesz pracy długoterminowej
 • jesteś osobą zmotywowaną i sumienną

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • krojenie warzyw (np. cebuli i papryki)
 • nadziewanie mięsa
 • obsługa maszyny pakującej szaszłyki oraz pakowanie gotowego produktu na palety

 

W zamian otrzymasz:

 • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
 • stawkę 13,42 euro/h, która wzrasta do 14,76 euro/h
 • premię roczną (13. pensję)
 • 100 euro za polecenie innego Pracownika (po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)

 

A to nie wszystko!

Jeśli wyjedziesz swoim samochodem, otrzymasz od nas:

 • kartę paliwową
 • dodatek 100 euro/mies. za podwożenie innego Pracownika
 • dofinansowanie paliwa przy zjazdach do Polski

 

Dodatkowe Informacje

Aplikuj! Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do naszego Rekrutera +48 517 612 024!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy Produkcji Szaszłyków w Belgii - od 2150 euro/mies. (+ Zakwaterowanie)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy Produkcji Szaszłyków w Belgii - od 2150 euro/mies. (+ Zakwaterowanie) w miejscowości: Maasmechelen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy Produkcji Szaszłyków w Belgii - od 2150 euro/mies. (+ Zakwaterowanie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy Produkcji Szaszłyków w Belgii - od 2150 euro/mies. (+ Zakwaterowanie), praca w Maasmechelen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie