Monter wind 12€/h + dieta 14€ na dzień (K/M)

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Praca od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem,

CZAS PRACY / UMOWA:

  • Umowa o pracę z długą perspektywą czasową,
  • Umowa niemiecka,
  • Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie,
  • Pełny pakiet socjalny,

ZADANIA:

  • Montaż / konserwacja wind,
  • Czytanie rysunku technicznego,

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Czytanie rysunku technicznego

WYNAGRODZENIE / FINANSE:

  • 12 Euro brutto/h
  • Dieta w wysokości 14 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • Zakwaterowanie pokrywa pracodawca,
  • Dojazdy do pracy pokrywa pracodawca,

Dodatkowe informacje

MIEJSCE PRACY:

  • Region Badenia-Wirtembergia,

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Monter wind 12€/h + dieta 14€ na dzień (K/M)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter wind 12€/h + dieta 14€ na dzień (K/M) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Carpediem Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter wind 12€/h + dieta 14€ na dzień (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter wind 12€/h + dieta 14€ na dzień (K/M), praca w dopasowana do Twoich wymagań.Carpediem Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Wiktoria Lelek

e-mail lelek@diwa-personalservice.pl

phone 77 454 85 66

KRAZ: 6760

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie