Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów

Folga Sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa Zlecenie

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym. Jednak z uwagi na to, że posiadamy elastyczną ofertę jesteśmy w stanie skierować ją do klienta każdej branży. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto OUR PEOPLE YOUR SUCCESS.

Wyłożenie towaru na półki, obsługa klientów, praca z kasą fiskalną (skanowanie produktów, przyjmowanie i wydanie gotówki) dostarczenie informacji klientom o produktach, cenie, ich znalezienie. Kontrola jakości produktów, daty ważności produktów, likwidacja zepsutych produktów, uszkodzonych z półek i lodówek. Utrzymanie czystości i porządku na hali handlowej i magazynie. Usuwanie pustych pudeł i kartonów na magazyn, obsługa sprzątającego urządzenia. Wypełnienie dodatkowych prac powierzonych przez kierownika.

Wymagania:

 • Gotowość do podjęcia pracy,
 • Zaangażowanie, motywacja i sumienność,
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
 • Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • Praca w systemie 3 zmianowym,
 • Stabilne zatrudnienie,
 • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
 • Stałą opiekę koordynatora.
 • Wynagrodzenie: 15 zł netto/h
 • 17,5 zł netto/h dla studentów


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Folga Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Folga Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Folga Sp. z o.o.


Praca Sprzedawca / kasjer / merchandiser - największa sieć sklepów, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Szczecin wykładanie towarów/kasjer

Szczecin, zachodniopomorskie


Przewoźnik

Szczecin, zachodniopomorskie


Kontroler Finansowy

Szczecin, zachodniopomorskie