Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych

Teamquest Warszawa

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta, partnera wiodących dostawców sieci poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemu Linux, Solaris (Redhat / Oracle / CentOS, znajomość skryptów)
  • Znajomość wirtualizacji (OpenStack, VMware, KVM, sieci wirtualne)
  • Dobre umiejętności pracy w sieci (IP / Routers / Switches)
  • Angielski-B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na B2B/UoP
  • pracę na ciekawym stanowisku
  • ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Wdrożenie VNF (zwirtualizowane funkcje sieciowe - głównie Evolved Packet Core i 5G Core)
  • Przygotowanie sprzętu do celów szkoleniowych (sprawdzenie, czy system jest dostępny zdalnie / Przywrócenie konfiguracji standardowej / Rozwiązywanie problemów (w razie potrzeby))
  • Zarządzanie bazą urządzeń (spis przedmiotów, narzędzi i testowanie sprzętu)
  • Utrzymanie środowiska chmurowego

Gdzie szukać pracy jako Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy inżynier chmur telekomunikacyjnych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.