Lider Techniczny (Java)

NBC Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Umowa B2B

Rozwój Kariery

O NAS
NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY
Do projektu z branży administracji publicznej poszukujemy w Warszawie specjalisty na stanowisko:

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • odpowiedzialność za techniczną realizację projektu,
  • pełnienie roli mentora dla zespołu oraz stosowania dobrych praktyk,
  • współpraca z architektem, planowanie projektu w obszarze technicznej realizacji projektu,
  • współpraca z innymi zespołami zlokalizowanymi w innym mieście,
  • definiowanie zadań dla członków zespołu projektowego oraz rozliczanie z realizacji.

Aby sprawdzić się w tej roli przydadzą Ci się poniższe umiejętności:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w rozwoju oprogramowania i projektowaniu rozwiązań informatycznych,
  • bardzo dobra znajomość Java 8 (migracja do Java 11 do rozważenia),
  • znajomość planowanego stosu technologicznego: Maven, Git, Spring, JUnit, Hibernate, SQL (Oracle, Postgres, MS SQL), Spring data, JAXB, JAX-WS, Camel, BPM (Activiti/Camunda) Spring boot,
  • znajomość: Jira, Gitlab, Enterprise Architect.

CO OFERUJEMY

Rynkowa stawka
Stawka do 145 zł/h/ B2B - w zależności od doświadczenia

Jedna rozmowa, wiele możliwości
Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie
Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu
Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój
Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Benefity
Karta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.

ETAPY REKRUTACJI
Analiza CV - Rozmowa z konsultantem NBC - Spotkanie u klienta - Podpisanie umowySzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider Techniczny (Java)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider Techniczny (Java) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider Techniczny (Java) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider Techniczny (Java), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.