Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Prawnym w Warszawie na stanowisku: Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej

Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem, którego zadaniem jest sporządzanie lub opiniowanie umów lub wewnętrznych aktów normatywnych, w szczególności w obszarze klientów detalicznych jak i korporacyjnych oraz doradztwo prawne na rzecz jednostek organizacyjnych Banku
  • Planowanie i organizowanie sprawnej, terminowej i efektywnej realizacji zadań kierowanego zespołu, w szczególności zlecanie pracownikom realizacji zadań, nadzorowanie i dokonywanie oceny ich wykonania
  • Opracowywanie projektów pism, opinii i wniosków przedkładanych do podpisu Kierującego Departamentem
  • Nadzorowanie przestrzegania przez pracowników kierowanego zespołu tajemnicy przedsiębiorstwa oraz tajemnicy informacji, do których zachowania Bank zobowiązany jest na podstawie obowiązujących przepisów prawa
  • Podpisywanie dokumentów w sprawach objętych zakresem działania kierowanego zespołu
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

Wymagania:

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego
  • Minimum 10 lat doświadczenia w obsłudze prawnej instytucji finansowej, w szczególności w obszarze klientów korporacyjnych i konsumentów
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Praktyczna znajomość programu PowerPoint
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne - terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe benefity i opiekę medyczną w prywatnej firmie

W celu zgłoszenia swojej kandydatury

wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Millennium S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik w Zespole Obsługi Prawnej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Bank Millennium S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.