Junior backend developer

Teamquest Gdynia

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko: Junior backend developer

Wymagania:

  • znajomość minimum jednego języka programowania (php, java, python, js, c#)
  • motywacji, sumienności, chęci do nauki
  • podstawowej znajomośći baz danych
  • angielski min. B1
  • GIT

Dodatkowe atuty:

  • znajomość TypeScript / JavaScript
  • znajomość Nest.js, Express
  • znajomość pl/pgSQL
  • TDD
  • Linux

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP
  • wsparcie doświadczonych programistów
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania umożliwiającego zaawansowane wyszukiwanie produktów;
  • modernizacja i zapewnienie stabilności działania oprogramowania;

Gdzie szukać pracy jako Junior backend developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior backend developer w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior backend developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior backend developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.