Chcesz pracować jako Magazynier w Obornikach? Zgłoś się do nas już dziś!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Oborniki Wynagrodzenie do negocjacji

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Wózka Widłowego.


Interesuje Cię praca na magazynie w Obornikach?

Zgłoś się do nas!

  • Poszukujemy specjalistów, którzy, zajmą się relokacją towarów!
  • Wymagamy uprawnień na Wózki Widłowe, niekoniecznie UDT!
  • Dodatkowym atutem będą również uprawnienia UDT na suwnice.

 

Co możemy Ci zaproponować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie
  • Atmosferę pracy w skandynawskim stylu
  • Umowę o pracę

 

Jak pracujemy?

  • W systemie trzyzmianowym.
  • Naszym pracownikom oferujemy możliwość skorzystania z busa pracowniczego z Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny i Rogoźna.

 

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoją aplikację!

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń: 503 075 956

Napisz: e.cofta@ksservice.pl 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Chcesz pracować jako Magazynier w Obornikach? Zgłoś się do nas już dziś!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Chcesz pracować jako Magazynier w Obornikach? Zgłoś się do nas już dziś! w miejscowości: Rogoźno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Chcesz pracować jako Magazynier w Obornikach? Zgłoś się do nas już dziś! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Chcesz pracować jako Magazynier w Obornikach? Zgłoś się do nas już dziś! , praca w Rogoźno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.