Magazynier - 0,5 etatu, umowa o pracę, premia co miesiąc

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku Magazyniera na pół etatu.


Jakie warunki Ci proponujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu
  • atrakcyjną premię co miesiąc
  • pracę w świetnej lokalizacji (Warszawa Włochy)
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

 

Czym się zajmiesz?

Do Twoich obowiązków będzie należało sortowanie i skanowanie paczek skanerem ręcznym, rozładunek/załadunek przesyłek (do 30 kg) z kontenerów liniowych oraz ogólne prace porządkowe na magazynie.

 

Nasze wymagania to:

  • chęć do pracy w godzinach 05:30 – 09:30 od poniedziałku do piątku
  • sprawność fizyczna

 

Dodatkowe informacje

Podreperuj swój budżet razem z nami!

Zapraszam do kontaktu: 508 351 455

- Klaudia


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - 0,5 etatu, umowa o pracę, premia co miesiąc

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - 0,5 etatu, umowa o pracę, premia co miesiąc w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - 0,5 etatu, umowa o pracę, premia co miesiąc Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - 0,5 etatu, umowa o pracę, premia co miesiąc, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.