Planista Produkcji (nr ref.: 10303)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Planista Produkcji (nr ref.: 10303)

Opis stanowiska
  • tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz politykę utrzymywania stanów magazynowych,
  • optymalizacja planowanych zapasów wyrobów gotowych,
  • opracowywanie dziennych raportów produkcji,
  • bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych.
Wymagania
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale planowania,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MsOffice w szczególności Excela
  • praktyczne rozumienie procesów produkcji oraz łańcucha dostaw,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie wypoczynku letniego
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie 50% Karty Benefit
  • świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
  • paczki mikołajkowe
  • nagrodę jubileuszową
  • dofinansowanie posiłków w kantynie
  • spotkania integracyjne
  • dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Planista Produkcji (nr ref.: 10303)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Planista Produkcji (nr ref.: 10303) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Planista Produkcji (nr ref.: 10303) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Planista Produkcji (nr ref.: 10303), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.