STOLARZ MEBLOWY MONTAŻYSTA

PPHU TRIO Częstochowa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Od wielu lat jesteśmy firmą wykonującą meble na zamówienie, specjalizujemy się w meblach kuchennych i szafach. Różnorodna oferta naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Meble przez nas produkowane na indywidualne zamówienie, to propozycja dla tych klientów, którzy pragną mieć wymarzone przez siebie oryginalne, niepowtarzalne wnętrze. Dzięki zaangażowaniu ze strony naszych projektantów, wszelkie nasze realizacje utrzymują wysoką jakość i terminowość a grono naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie.

Meble Trio -- Meble Częstochowa specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli na wymiar począwszy od mebli kuchennych przez łazienki, salony, przedpokoje, garderoby po szafy wnękowe i wolnostojące. Produkujemy również meble biurowe i wyposażenie obiektów użyteczności publicznej.

Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku meblarskim materiały i akcesoria biorąc za priorytet ich jakość oraz, jakże ważną w procesie tworzenia mebli na indywidualne zamówienie -- funkcjonalność.


ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż mebli na wymiar,
  • prace stolarskie przy produkcji mebli kuchennych oraz innych,
  • cięcie i obróbka płyt meblowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie przy montażu mebli na wymiar / produkcji mebli
  • umiejętności obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • samodzielność, dyspozycyjność, sumienność, gotowość pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

CV z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać drogą elektroniczną lub złożyć osobiście w siedzibie firmy

więcej informacji pod numerem 502 048 836

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako STOLARZ MEBLOWY MONTAŻYSTA

Jaka oferta pracy na stanowisku: STOLARZ MEBLOWY MONTAŻYSTA w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU TRIO lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako STOLARZ MEBLOWY MONTAŻYSTA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko STOLARZ MEBLOWY MONTAŻYSTA, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.PPHU TRIO praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Sergiusz Jackowski

e-mail meble.trio@gmail.com

phone 502048836

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Monter konstrukcji stalowych

Częstochowa, śląskie


Monter orurowania

Częstochowa, śląskie