Specjalista/ka ds. HR

LeasingTeam Group Środa Śląska

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista/ka ds. HR

Zadania:

  • wsparcie działu personalnego w procesie rekrutacji pracowników,
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • administrowanie benefitami pracowniczymi,
  • aktywny udział w procesach rozwoju pracowników, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej,
  • przygotowywanie prezentacji i analiz na potrzeby kadry zarządzającej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar rekrutacji w branży produkcyjnej), mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (możliwe delegacje służbowe do niemieckiego oddziału firmy),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zastępstwo) w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • ruchomy czas pracy, dzień pracy zaczyna się w godzinach 07:00-09:00 (pełny etat),
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów),
  • miejsce pracy: Komorniki (obok Środy Śląskiej).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Gdzie szukać pracy jako Specjalista/ka ds. HR

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/ka ds. HR w miejscowości: Środa Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/ka ds. HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/ka ds. HR, praca w Środa Śląska dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.