Pracownik Ochrony Grupa Mibilna Bydgoszcz

Seris Konsalnet Holding S.A. Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Fundusz socjalny

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Firma Seris Konsalnet Security sp. z o.o., pilnie zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony - Grupa Mobilna na terenie Bydgoszczy.

Zadania:

  • kontrola obiektów handlowych;
  • wsparcie pracowników w obiekcie handlowym;
  • obsługa monitoringu;

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • obsługa komputera;

Oferujemy:

  • umowę z pełną składka ZUS;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • szkolenia;
  • pakiet medyczny;
  • pakiet ubezpieczeń społecznych;
  • pakiet socjalny;

Zainteresowane osoby, prosimy również o kontakt pod numerem telefonu: 665 890 268;

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony Grupa Mibilna Bydgoszcz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony Grupa Mibilna Bydgoszcz w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony Grupa Mibilna Bydgoszcz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony Grupa Mibilna Bydgoszcz, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.