MS Dynamics/ 365 BC Developer

Teamquest Warszawa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta posiadającego status Gold Partner Microsoft, ponad 20 letnie doświadczenie w rynkowe w dziedzinie wdrożeń systemów ERP z kilkuset wdrożeniami na swoim koncie. Lidera międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics NAV, oferującego usługi doradcze, wdrożeniowe i outsourcingowe - szukamy: MS Dynamics/ 365 BC Developer

Obowiązki:

  • Udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV/ 365 BC
  • Samodzielna realizacja prac programistycznych w środowisku systemu Microsoft Dynamics NAV / Business Central zarówno w starszych wersjach jak również w najnowszych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Dynamic NAV/ B365 BC
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji prac programistycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Umiejętność łatwego uczenia się

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics NAV ze strony dostawcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej 2-3 dni w tygodniu
  • Udział w ciekawych, krajowych oraz międzynarodowych projektach
  • Praca w przyjaznej atmosferze wśród pasjonatów
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport

Gdzie szukać pracy jako MS Dynamics/ 365 BC Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: MS Dynamics/ 365 BC Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MS Dynamics/ 365 BC Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MS Dynamics/ 365 BC Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.