PRACOWNIK PRODUKCJI ~5000 zł netto Sender International

  • sittard, Niemcy
  • 14-03-2020 , do końca 19 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy "SENDER INTERNATIONAL" (KRAZ 21866) poszukuje pracowników produkcji w Niemczech.

Praca w Niemczech (w pobliżu Sittard) na niemieckiej umowie.

Rozpoczęcie pracy 2 marca.

Produkcja zabawek ogrodowych (zjeżdżalnie, huśtawki itp.)

Praca na dwie zmiany 6:00 -- 15:00 i 15:00 -- 00:00,

Stawka €10.50 za godzinę brutto, po 22:00 płatne 125%

Tygodniowe zarobki netto wynosić będą w granicach €300-350.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

Praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet na jednym z dwóch działów:

  • kompletowanie śrubek, nakrętek niezbędnych do zmontowania zabawki(pracownik dostaje instrukcje z rozpiską ile jakich elementów musi skompletować)
  • sprawdzanie zamówienia, praca w parach(pracownicy otrzymują karton z zamówieniem i jedna osoba czyta instrukcję, a druga sprawdza zawartość kartonu)

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagana jest znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie, na miejscu jest test wewnętrzny.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ~5000 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI ~5000 zł netto w miejscowości: sittard jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ~5000 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI ~5000 zł netto, praca w sittard dopasowana do Twoich wymagań.Sender International praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jakub Kuźmicki

e-mail send-to@wp.pl

phone 531887227

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Fizjoterapeuta

Koszalin, zachodniopomorskie


Planista Produkcji (nr ref.: 10303)

Wrocław, dolnośląskie


Junior Node Developer

Gdynia, pomorskie


Regular/Senior .NET Developer

Warszawa, mazowieckie