Serwisant Mobilny

Gi Group Sp.z o.o. Bydgoszcz

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, międzynarodowej marki o ugruntowanej pozycji, zajmującej się produkcją innowacyjnych rozwiązań dla branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Serwisant Mobilny

Główne zadania:

  • Instalowanie i serwisowanie automatycznych systemów smarowania, systemów aktywnego bezpieczeństwa oraz systemów zarządzania olejem.
  • Praca w terenie, w zależności od lokalizacji Klientów.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze technicznym.
  • Podstawowe umiejętności ślusarskie takie jak: spawanie, cięcie, wiercenie, gwintowanie.
  • Podstawowa wiedza na temat podłączeń elektrycznych.
  • Zmysł techniczny.
  • Obsługa komputera -- komunikacja i obsługa urządzeń diagnostycznych.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym -- praca z dokumentacją techniczną w tym języku.

Nasz Klient Oferuje:

  • Umowa o pracę.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w międzynarodowej, stabilnej firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

Gdzie szukać pracy jako Serwisant Mobilny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant Mobilny w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant Mobilny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant Mobilny, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.