Inżynier produktu - branża sportowa

Michael Page Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

Nasz klient to międzynarodowa firma będąca producentem i dystrybutorem sprzętu sportowego. W tej chwili w następstwie rozwoju działu produktu, poszukujemy zmotywowanych kandydatów posiadających pierwsze doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych produktów z tworzyw sztucznych
  • Współpraca i rozwój dostawców aby zapewnić realizację celów kosztowych, jakościowych, oraz polepszanie terminowości i zmniejszanie czasu realizacji projektów
  • Zapewnianie właściwej współpracy pomiędzy działami zakupów, projektowania, marketingu oraz poszczególnymi dostawcami
  • Proponowanie rozwiązań i usprawnień procesowych i technologicznych tak by zwiększać konkurencyjność produktów
  • Prowadzenie oceny dostawców pod kątem jakościowym, technologicznym, środowiskowym oraz odpowiednie planowanie usprawnień w tym zakresie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane: zarządzanie produkcją, technologia, przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • Idealnie 1-3 lata doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych jako technolog, inżynier procesu czy pokrewne
  • Praktyczna wiedza dotycząca procesów technologicznych w przetwórstwie tworzyw sztucznych (ekstruzja, wtrysk, rozdmuch)
  • Poparte przykładami doświadczenie we wdrażaniu usprawnień
  • Proaktywność, zaangażowanie, ciekawość jako cecha charakteru
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania skutecznych relacji biznesowych
  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (w Polsce)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet szkoleń wdrażających w organizację
  • Indywidualna ścieżka rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
  • Opieka medyczna, karta sportowa, premie
  • Częste integracje zespołowe

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier produktu - branża sportowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier produktu - branża sportowa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier produktu - branża sportowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier produktu - branża sportowa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.