Lider Ubezpieczeń

Hays Accountancy Finance Belchatów Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Lider Ubezpieczeń
Belchatów
NR REF.: 1135308

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Lider Ubezpieczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kompleksowe koordynowanie programów ubezpieczeniowych dla organizacji, optymalizację procesów i procedur w zakresie ubezpieczeń oraz likwidacji szkód, współpracę z innymi spółkami oraz na poziomie międzynarodowym w ramach grupy kapitałowej.

Nasz klient oczekuje:doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku brokera/lidera brokerów ubezpieczeń lub underwritera/doradcy/lidera klienta korporacyjnego w towarzystwie ubezpieczeniowym, proaktywności, biznesowego podejścia, samodzielności, świetnej organizacji pracy oraz wysokich umiejętności interpersonalnych. Bardzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest na tym stanowisku niezbędna.

Nasz klient oferuje:ciekawą pracę w organizacji o bardzo dobrej kulturze organizacyjnej, umowę o pracę, a także pakiet benefitów.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider Ubezpieczeń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider Ubezpieczeń w miejscowości: Belchatów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider Ubezpieczeń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider Ubezpieczeń, praca w Belchatów dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.