Senior QA Engineer

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku: Senior QA Engineer
Miejsce pracy: Legnica

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kreowanie i kontrolowanie procesu Quality Assurance realizowanego w różnorodnych projektach prowadzonych przez firmę,
  • wspomaganie oraz kontrolowanie specjalistów junior/mid QA,
  • kontakt z anglojęzycznymi klientami w celu omówienia procesu Quality Assurance,
  • rekrutowanie i zatrudnianie nowych pracowników do działu QA.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (B2/C1),
  • masz wyższe wykształcenie techniczne (matematyka, telekomunikacja, informatyka, robotyka) - atut mile widziany.
  • opanowałeś w praktyce testowanie Application Programming Interface,
  • masz praktyczną wiedzę z zakresu Continuous Integration / Continuous Deployment,
  • znasz narzędzia do testów wydajnościowych oraz posiadasz znajomości poszczególnych frameworków automatyzacji testów np. RobotFramework, Selenium WebDriver, Appium, Cypress lub innych,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • masz certyfikat ISTQB, certyfikat Agile lub wiedzę z zakresu tej metodologii - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,
  • pracę przy projektach o zróżnicowanej tematyce, różnym poziomie trudności, czasie trwania oraz różnej wielkości zespołu,
  • pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem.

Gdzie szukać pracy jako Senior QA Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior QA Engineer w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior QA Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior QA Engineer, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.