Koordynator Testów

NBC Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

O NAS
NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY
Do projektu z zakresu branży bankowej poszukujemy w Warszawie specjalistów na stanowisko: Koordynator Testów

Zakres obowiązków:

 • Zarządzanie zespołem testerskim/mentoring
 • Ustalanie priorytetów zadań dla zespołu
 • Koordynacja przygotowania oraz wykonania scenariuszy testowych
 • Zapewnienie środowisk testowych
 • Raportowanie postępów testów
 • Analizowanie wyników
 • Monitorowanie i kontrolowanie zadań testowych

Wymagania:

 • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem testerów
 • Kilkuletnie doświadczenie jako tester oprogramowania (min. 4 lata)
 • Znajomość metodologii ISTQB
 • Znajomość JIRA, HP ALM
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do testów automatycznych

CO OFERUJEMY

 • Jedna rozmowa, wiele możliwości: Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.
 • Projekty dopasowane do Ciebie: Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.
 • Możliwość zmiany projektu: Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.
 • Elastyczność i rozwój: Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.
 • Benefity: Karta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.

ETAPY REKRUTACJI
Analiza CV=> Rozmowa z konsultantem NBC=> Spotkanie u klienta=> Podpisanie umowySzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator Testów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator Testów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator Testów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator Testów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Tester Oprogramowania [Junior]

Warszawa, mazowieckie


UX Designer

Warszawa, mazowieckie


Lider Techniczny (Java)

Warszawa, mazowieckie


Projektant -- Programista Java

Warszawa, mazowieckie