Pracownik fizyczny bez doświadczenia - nawet 2200 euro brutto/mies.- Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Kallo, Belgia
  • 04-03-2020 , do końca 25 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Poszukujesz długotrwałego zatrudnienia?Chciałbyś pracować w oparciu o umowę o pracę oraz otrzymywać wynagrodzenie w walucie euro

Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas! Oferujemy wynagrodzenie w kwocie 14,08 euro brutto/h, polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki ZUS płacone w Polsce). Oczywiście, to nie koniec, dodatkowo gwarantujemy:

  • kartę paliwową
  • nadgodziny płatne w święta 200%
  • 100 euro brutto/mies. z tytułu podwożenia innego pracownika
  • premię roczną w postaci trzynastej pensji
  • pakiet prywatnej opieki medycznej na terenie Polski
  • 50 euro netto za polecenie nowego pracownika (gdy przepracuje pełen miesiąc)

Pomagamy również w organizacji zakwaterowania oraz zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

 

Nie wymagamy doświadczenia!

Jeżeli jesteś zmotywowany do rozpoczęcia pracy, znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i posiadasz samochód, którym możesz wyjechać do Belgii, jesteś idealnym kandydatem!

Ręczny rozładunek ciężarówek to Twój główny obowiązek na powyższym stanowisku.

 


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny bez doświadczenia - nawet 2200 euro brutto/mies.- Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny bez doświadczenia - nawet 2200 euro brutto/mies.- Belgia w miejscowości: Kallo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny bez doświadczenia - nawet 2200 euro brutto/mies.- Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny bez doświadczenia - nawet 2200 euro brutto/mies.- Belgia, praca w Kallo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.